ריהוט שטח

יוצאים לפיקניק? יוצאים לקמפינג? צריכים ציוד קמפינג? רוצים שיהיה נוח ב"על האש" עם המשפחה?

לשם כך המציאו את ריהוט השטח!

לריהוט השטח יתרונות רבים – פתיחה וקיפול מהירים, קומפקטיות שמייעלת את האחסון והשינוע ממקום למקום, והכי חשוב – ריהוט שטח עושה את השהיה בשטח נוחה ונעימה יותר!

ריהוט שטח, המהווה חלק הכרחי מציוד קמפינג, כולל:

כיסאות מתקפלים עשויים ממגוון בדים, שמחוברים למוטות מתכת, בד"כ אלומיניום. הכיסאות מגיעים בגדלים שונים, שאת חלקם אפשר להכניס בתוך התיק וחלקם האחר תופס יותר מקום.

מיטה מתקפלת עשויה גם היא מבדים שונים, שמחוברים למוטות מתכת. החומרים ומבנה המיטה חזקים מאוד, לכן המיטה יציבה ומאפשרת לישון בשקט. השינה מעל פני הקרקע נותנת תחושת ביטחון, נוחות ונינוחות, שאין כמותה.

שולחנות מתקפלים מורכבים מפלסטיק וחלקי מתכת. חלק מהשולחנות מגיעים עם מערכת כיסאות פלסטיק ומאפשרים התארגנות נוחה ומהירה לפיקניק נחמד בשטח.

צידניות עוזרות מאוד בשמירה על חום וקור של מוצרים. חלק מהצידניות עשויות מפלסטיק קשיח. חלקן האחר, לרוב הקטנות יותר, עשויות מתחתית פלסטיק ודפנות בד בשילוב חומר מבודד. הצידנית מאפשרת להביא לשטח כל סוג של אוכל ביתי, היא שומרת עליו טרי וקר/חם.

מחצלת עשויה מחוטי פלסטיק. היא מגיעה בגדלים שונים, הקטנה ביותר 2X1 מטר, הגדולה ביותר 4X4 מטר, כך אפשר להתאים את המחצלת הנכונה לאופן השימוש. המחצלת היא פתרון מושלם לישיבה קבוצתית בשטח, היא מאפשרת משחקים, לימוד, נגינה, וארוחות משפחתיות בכיף.

ערסל עושי מבדים שונים, לפעמים בשילוב עץ. היתרון של הערסל הוא שאפשר לחבר אותו בכל מקום בו יש שני עצים. ישנם ערסלים קומפקטיים שלא תופסים מקום רב ואפשר לקחת אותם לטיול, ערסלים אחרים גדולים יותר והם מתאימים לשימוש בחצר, או בפיקניק בחיק הטבע.

מיטה מתנפחת עשויה מגומי חזק ומתנפחת בעזרת משאבה. המיטה מגיעה בגדלים שמתאימים ליחיד או לזוג. ניתן להשתמש בה בקמפינג בשטח, בתוך האוהל או בחוץ. שימוש נוסף שלה הוא בבית, בתור מיטת אירוח למקרה שמגיעים אורחים ואין מזרנים/מיטות פנויות.

ב"דרך ארץ" ניתן יהיה להשיג את כל סוגי ריהוט השטח במחירים משתלמים במיוחד.

שתפו: